ZAGŁĘBIE LUBIN 1:1 ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA

Buttony

Aktualności

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY

• autor: prom02, 2016-09-04 16:20

W meczu drugiej kolejki I LWT zespół Górnika Zabrze pokonał na własnym boisku Tyski Sport 4:2 (2:2). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Joachim 30', 37', Gorzawski 32', Okaj 58'.

C1 (TRAMPKARZ) REGULAMIN

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002 i 2003 oraz zawodnicy urodzeni po 31 grudnia 2003 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę w tej grupie trampkarzy.

2. Uprawnienia do gry dokonuje Wydział Gier Podokręgu, do którego należy klub biorący udział w rozgrywkach.

3. Formuła rozgrywek: liga.

4. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 35 minut z obowiązkową 15-minutową przerwą pomiędzy obiema częściami gry.

5. Mecze rozgrywane są piłkami nr 5.

6. Zawody mogą być rozgrywane na boiskach trawiastych lub o nawierzchni sztucznej o zalecanych wymiarach 90-105 m x 55-68 m.

7. Wymiary bramek wynoszą: 7,32 m x 2,44 m.

8. Drużyny grają w 11 osobowych składach. W czasie spotkania każda drużyna może wymienić dowolną ilość zawodników – zmiany powrotne. Minimalna liczba zawodników mogących brać udział w zawodach to siedmiu.

9. Obuwie miękkie – tzw. lanki (zakaz gry we wkrętach i mixach).

10. Ochraniacze: obowiązkowe.

11. Obowiązuje przepis o spalonym.

12. Kary indywidualne: 2 minuty, 2 minuty oraz wykluczenie (trzecia kara).

13. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. Mecze I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy sędziuje 3 sędziów, a pozostałych lig 1 sędzia.

UBIÓR ZAWODNIKÓW

1. Taśma lub jakikolwiek inny materiał użyty na zewnątrz skarpet, musi być w tym samym kolorze, co skarpety.

2. Zawodnik, który przypadkowo zgubił but lub ochraniacz, może kontynuować grę do najbliższej przerwy w grze.

3. Podspodenki muszą być tego samego koloru, co główny kolor spodenek lub kolor, w jakim są końcówki nogawek spodenek – zawodnicy z jednej drużyny muszą nosić ten sam kolor podspodenek.

4. Używanie system komunikacji elektronicznej z zawodnikami rezerwowymi jest zakazane.

5. Zawodnik może powrócić na pole gry po zmianie/poprawie ubioru, który został sprawdzony przez jednego z sędziów (np. sędzia asystent, sędzia techniczny, sędzia) i po otrzymaniu przyzwalającego sygnału od sędziego.