GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2002 CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-18 - strona nieoficjalna

• GÓRNIK ZABRZE MISTRZEM POLSKI CLJ-U18 !!!! SEZON 19/20

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

GÓRNIK ZABRZE LECH POZNAŃ
GÓRNIK ZABRZE 2:1 LECH POZNAŃ
2020-03-08, 11:00:00
ZABRZE, ADAMA MICKIEWICZA 66A
    relacja »

GÓRNIK ZABRZE 2:1 LECH POZNAŃ
KORONA KIELCE 1:3 CRACOVIA KRAKÓW
ZAGŁĘBIE LUBIN 1:1 ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA
UKS SMS ŁÓDŹ 1:4 POGOŃ SZCZECIN
ARKA GDYNIA 1:1 LEGIA WARSZAWA
HUTNIK KRAKÓW 2:5 JAGIELONIA BIAŁYSTOK
LECHIA GDAŃSK 4:1 ŚLĄSK WROCŁAW
WISŁA KRAKÓW 3:3 GWAREK ZABRZE

NOWY SEZON

• autor: prom02, 2017-07-24 13:04

Drużyny które wystąpią w II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych: Górnik Zabrze S.S.A., KS Skra Częstochowa, GKS Gieksa Katowice S.A., KS Stradom Częstochowa, UKS Ruch Chorzów, Bytomski Sport Sp. z o.o., GKS Piast Gliwice S.A., KS GTV Stadion Śląski Chorzów.

Regulamin oraz spadki i awanse w rozwinięciu:

MARZEC:  17 (sobota) 11:00, 24 (sobota) 11:00, 28 (środa) 16:30.

KWIECIEŃ:  7 (sobota) 11:00, 14 (sobota) 11:00, 21 (sobota) 11:00, 28 (sobota) 11:00.

MAJ:  5 (sobota) 11:00, 12 (sobota) 11:00, 19 (sobota) 11:00, 26 (sobota) 11:00.

CZERWIEC:  2 (sobota) 11:00, 9 (sobota) 11:00, 16 (sobota) 11:00.

B1 (Junior Młodszy)

1. W zawodach mistrzowskich Ligi Juniorów Młodszych mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2001 i 2002 oraz zawodnicy urodzeni po 31 grudnia 2002 posiadający zgodę rodziców i zaświadczenie lekarskie zezwalające na grę na grę w tej grupie juniorów.

2. Uprawnienia do gry w I i II Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych dokonuje Wydział Gier Śląskiego ZPN (kluby przynależące do BOZPN i CzOZPN uprawniają zawodników we własnych okręgach), a w pozostałych ligach Wydział Gier Podokręgu, do którego należy klub biorący udział w rozgrywkach.

3. Formuła rozgrywek: liga.

4. Czas trwania zawodów wynosi 2 x 40 minut gry z obowiązkową przerwą pomiędzy obiema częściami gry. Czas trwania przerwy nie może przekroczyć 15 minut.

5. W czasie trwania spotkania każda drużyna może wymienić do siedmiu zawodników (w tym bramkarza) bez prawa ich powrotu do gry. Minimalna liczba zawodników mogących brać udział w zawodach to siedmiu.

6. Zawodnik, który w czasie zawodów ligi B1 otrzyma upomnienie żółtą kartką zostanie automatycznie ukarany według następujących zasad:

1) po czwartym napomnieniu żółtą kartką – jeden mecz dyskwalifikacji;

2) po ósmym napomnieniu żółtą kartką – jeden mecz dyskwalifikacji;

3) po dwunastym napomnieniu żółtą kartką – dwa mecze dyskwalifikacji;

4) przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu żółtą kartką (szesnastym, dwudziestym itd.) – dwa mecze dyskwalifikacji.

7. Żółte kartki po rundzie jesiennej zostają anulowane (dotyczy rozgrywek, w których są awanse i spadki po rundzie jesiennej), natomiast kary dyskwalifikacji wymierzone ilością meczów przechodzą na rundę wiosenną.

8. Zawody mogą być rozgrywane na boiskach trawiastych lub o nawierzchni sztucznej o zalecanych wymiarach 90-105 m x 60-68 m.

9. Obsady sędziowskiej dokonuje Kolegium Sędziów Podokręgu, na terenie którego odbywają się zawody. W rozgrywkach prowadzonych przez Śląski ZPN mecze sędziuje 3 sędziów związkowych, a w Podokręgach 1 sędzia związkowy.

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych grupa północna (B1) – 2001 i młodsi

Runda jesienna: 8 zespołów, 14 kolejek

1. miejsce – awans do I ligi

6., 7. i 8. miejsce – spadek do III ligi

W przypadku konieczności ograniczenia spadków (np. wskutek utrzymania się zespołu z 7. miejsca w I lidze) dla drużyn, które zajęły w grupie północnej i południowej miejsca 6. zostanie sporządzona dodatkowa tabela, w której kolejność zostanie ustalona na podstawie wyższej średniej arytmetycznej (dwa miejsca po przecinku) liczona stosunkiem liczby zdobytych punktów do liczby rozegranych spotkań. W przypadku równej średniej arytmetycznej dwóch lub więcej drużyn o zajętym miejscu decyduje:

1) korzystniejsza różnica między zdobytymi a utraconymi bramkami we wszystkich spotkaniach całego cyklu;

2) spotkanie barażowe na neutralnym boisku. Liczba drużyn objętych spadkiem z II ligi może ulec zmianie w zależności od liczby drużyn spadających z I ligi wskutek spadków z CLJ (dotyczy klubów Śląskiego ZPN).

Runda wiosenna: 8 zespołów, 14 kolejek

1. miejsce – awans do I ligi

6., 7. i 8. miejsce – spadek do III ligi

2) spotkanie barażowe na neutralnym boisku.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.